Букет нареченої та флористика від Mary event decor

Весільний букет – це невід’ємна частина весілля, яка робить образ нареченої завершеним. Саме тому флористи приділяють квіткової композиції нареченої багато уваги. Вибираючи весільні букети потрібно звертати уваги на їх розмір і колірну гамму, оскільки вони повинні поєднуватися з образом нареченої, тобто підкреслювати її індивідуальність.

Весільна флористика – це не просто складання букетів, це ціла наука! Просте збирання квітів в один букетик абсолютно не можна називати флористикою. При складанні букетів досвідчені флористи використовують різноманітні матеріали, враховують поєднання кольорів і значення їх у загальній композиції. Люди, що займаються флористикою на весілля, повинні мати художній смак і креативну нотку характеру.

Сьогодні не складе ніякої складності замовити весільний букет в будь-якому квітковому магазині. Однак далеко не кожен продавець зможе зробити букет нареченої, який буде гармонійний з образом нареченої і весільним оформленням. Найкраще довірити цю роботу досвідченому декоратору-флористу від Mary event decor!

Ми з великим задоволенням допоможемо клієнтам не тільки зробити букет для нареченої, але і оформити виїзну церемонію, автомобіль і урочистий зал для проведення весілля.

Якщо Ви вирішили замовити букет нареченої в Mary event decor, то не гайте часу і зверніться до нас за цими контактами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *