Букет нареченої та флористика від Mary Event Decor

букет нареченої

Весільний букет – це невід’ємна частина весілля, яка робить образ нареченої завершеним. Саме тому флористи приділяють цій композиції багато уваги. Вибираючи весільний букет потрібно звертати уваги на його розмір і колірну гамму, оскільки вони повинні поєднуватися з образом нареченої, тобто підкреслювати її індивідуальність.

Весільна флористика – це не просто складання букетів, це ціла наука! Просте збирання квітів в один букетик абсолютно не можна називати флористикою. При складанні букетів досвідчені флористи використовують різноманітні матеріали, враховують поєднання кольорів і значення їх у загальній композиції. Люди, що займаються флористикою на весіллях, повинні мати художній смак і креативну нотку характеру.

Сьогодні не складе ніякої складності замовити букет в будь-якому квітковому магазині. Однак далеко не кожен продавець зможе зробити букет нареченої, який буде гармонійний з її образом і весільним оформленням. Найкраще довірити цю роботу досвідченому декоратору-флористу від Mary event decor!

весільний букет
Mary Event Decor

Ми з великим задоволенням допоможемо клієнтам не тільки обрати букет, але і оформити виїзну церемонію, автомобіль і урочистий зал для проведення весілля.

Якщо Ви вирішили зробити замовлення в судії декору та флористики Mary event decor, то не гайте часу і зверніться до нас за цими контактами.

Наші поради, щоб обрати букет нареченої

Часто наречені не можуть визначитися, який букет їм підійде, які квіти саме мають бути. Тому наші поради:

  1. Обрати колірну гамму;

2. Обрати форму букету;

3. Обрати букет монотонний чи з додаванням багатьох сортів квітів;

4. Обрати те, що найбільше подобається та підходить до образу нареченої.

5. Розглянути варіанти з інтернету та Pinterest.

6. Провести консультацію з флористим, щоб краще підібрати квіта, бо буває що квіти подобаються нареченій, проте їхня стійкість не може бути гарантована протягом всього дня.

Наречена при виборі букету повинна врахувати ці пункти та обрати найкращий варіант для себе, адже протягом всього весільного дня він буде поруч з нею. Фотограф буде провотити зьомку разом з квітковою композицією та нареченими, тому потрібно щоб букет подобався, що під час весілля, так і після протягом років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *