Фотозона на весілля

Що таке фотозона на весілля?

Це окрема локація, де наречені та гості проводять багато часу протягом весілля. Фотозона відіграє важливу роль для зустрічі та привітання наречених. Усі гості на весіллі будуть робити фотографії на цій локації, тому її розміри та оформлення повинно бути на найвищому рівні.

Мінімальна висота наших фотозон 2,5м та ширина 4м. Це для того щоб гості мали змогу зробити фотографії з нареченими і нічого зайвого не попало в кадр. Останнім часом використовують на весіллях фотобокси чи селфедзеркало, де всі бажаючі можуть зробити фотографії на фоні фотозони та забрати із собою додому роздруковану фотографію.

Фотозона на весілля її види та порадипри обиранні.

Фотозони бувають різних форматів та використовуються різні констукції з флористичним доповненням. Круглі, квадратні, типу арки чи з використанням нестандартних фігур фотозона на весілля – це все підбирається до вподобань наречених та концепції оформлення їхнього весілля.

Також важливим чинником обирання фотозони є місце її розташування. Якщо це прохолодна пора року чи несприятливі погодні умови потрібно розглянути варіант розміщення в середині ресторану і тут врахувати розмір залу де вона буде розташована, щоб залишити місце ще для гостей щоб не порушувати їхній комфорт.

Якщо встановлюємо фотозону в дворі ресторану, потрібно оглянути тереторію і підкреслити її нашим декором. Частина оформлення фотозони складається з флористичного доповнення. Останній сезон частіше використовують менше конструкцій та всю увагу бере на себе флористика. Проте як ми вище розповідали все залежить від місця розташування фотозони.

Фотозона на весілля одна з основних в оформленні весіль, тому потрібно більше часу для її створення та підготовки, обговорити всі нюанси та виключити можливі проблеми при її встановленні в день вашого свята.

Щоб знати яка саме фотозона на весілля вам підходить потрібно провести з нами онлайн консультацію або разом розглянути різні варіанти та обрати найкращий варіант для вас.

У нас було більше 1000 проєктів, де ми створювали індивідуальні фотозони, як по колористиці, по конструкціях так і по флористичному доповненню, тому з професійним досвідом та креативною командою підберемо для вам декор який вразить вас та ваших гостей.

Фотозона на весілля
Mary Event Decor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *