Підгорецький маєток у м. Стрий та наш монтаж декору.

Знаємо, що вам цікаві такі відео про декор на весілля.
А кому не цікаво спостерігати за тим як хтось працює над створенням весільних декорацій. Локація м. Стрий ресторан “Підгорецький маєток”. До речі весільна арка з живих квітів слугує як фотозоною так і місцем для виїзних церемоній.

підгорецький маєток
Підгорецький маєток

Ми часто оформляємо різні локації, проте найбільше любимо працювати в цьому ресторані. Територія дозволяє встановлення від компактних виїзних церемоній до масштабних фотозон, ланшафт території сприєю будь-якій тематиці оформлення.

Декор залу Підгорецький маєток

Завжди ми доповнюємо зал флористичними композиціями та додаємо деталі для підкреслення концепції весілля. Часто наречені залишають оформлення залу незмінним, так як воно дуже ніжне і ненавʼязливе.

В Підгорецькому маєтку ми завжди оформляємо локанічно, стримано та вишукано. Кожна пара наречених має свою концепцію весілля, тому в поєднанні з таким весільним залом результат получається нереально красивий. Більше фото з оформлення в цьому залі можна переглянути тут.

Два зали на одній великій території, де розміщується поза 100 осіб та інший зал поза 200 осіб, окрема фуршетна зона, окрема зона для танців, що нам як декоратораи дає можливість встановлювати фотозону чи виїзну церемонію, якщо не сприятливі погодні умови в середині залу.

Ми як студія декору та флористики Mary Event Decor маємо місце та можливість творити саме для вас наречені, щоб результат здивува вас та ваших гостей.

підгорецький маєток

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *