Про нас

Студія декору та флористики “Mary event decor” – це команда молодих людей, які мають вже багаторічний досвід в оформлення весіль.

Ми використовуємо креативне бачення та індувідуальний підхід до кожної пари наречених. Працюємо по таким містам: Львів, Дрогобич, Стрий, Самбір,Трускавець, Івано-Франківськ, Калуш, Коломия, Рівне, Луцьк, Ужгород, Мукачево.
Основним напрямком є створення фотозон, президіумів для молодят, жива флористика, букети для молодої та дружок.

Наша місія: створювати якісний та красивий декор, який принесе захоплення та усмішки нашим нареченим.

Коли і як ми розпочали наш весільний бізнес?

Наш бізнес це ідея двох закоханих людей, які мали ідею і надхнення працювати в цій сфері. Вони ще не були одружені і це був 2013 рік, де поняття про весільні декорації були зовсім інші. Проте протягом року відкрили свій офіс та усердно працювали над кожним проєктом. З кожним роком все більше розвивалися та вдосконалювали оформлення весіль.

В 2018 році після отримання на Всеукраїнському зʼїді декораторів нагороди за стімкий розвиток в сфері весільного декору отримали ще більший поштовх до створення нових проєктів і не тільки весільних.

Так 16 березня 2019 року відбулася перша обласна виставка-семінар для наречених Wedding Open Day. Ми в ролі організаторів такої маштабної події відчули себе вперше. Це виставка-семінар для наречених де зібралися усі весільні підрядники, щоб поділитися своїм досвідом та дати поради нареченим, щоб уникнути проблем під час підготовки до весілля. Були запрошені спікери, розважальна програма та коштування фірмової страви від ресторану Золота Гора під келих ігристого вина. Також ми представили дві нові фотозони, які своєю креативністю отримали уже перші замовлення на самому заході.

Після успішного проведеного виставки-семінару для наречених, отримали багато позитивних відгуків, Відпрацювали неймовірний весільний сезон, де оформили близько 70 проєктів.

Після досвіду з першою виставкою-семінаром для наречених, ми наважилися організувати ще маштабніший захід 1 березня 2020року.

Wedding Open Day 2020 зустрічав наречених з ігристим вином, насиченішою розважальною програмою, спікерами-спеціалістами, показом весільних плать та бодуарних халатиків.

Наша команда представляла 2 нових проєкта серед яких були наші водоспади. Це фотозона, яка не залишить байдужих і створить нереальні емоції в наречених та їхнії гостей.

Гостем нашого заходу був Лесик Сам, що своєю піснею для наречених зворушив не одне серце.

Протягом семи сезонів ми йшли до рівня професіоналів, з кожним роком вдосконалюючись, щоб дивувати наречених. Ми завжди вчимося у кращих, так як декору новітніх технологій в Катерини Дуди та флористики в CVIT.