Наша нагорода в сфері весільного декору

Ця нагорода за стрімкий розвиток в сфері весільного декору в 2018 році нас приємно потішила, так як цілий рік ми працювали над новими проєктами.

Запросили нас до м. Львіва на зʼїзд весільних декораторів виступити в ролі спікера. Тут ми і дізналися що нам належить нагорода за стрімкий розвиток у сфері весільного декору.

Наш весільний сезон розпочався з повних змін що в декорі, що в використанні конструкцій. Ми створили декілька екскізів та проводили зустрічі з нареченими, де впевнено показували новий напрям оформлення. Багато наречених залишили традиційне оформлення та частина була готова разом з нами створювати декор з новітніх технологій. Звичайно, за рік плідної праці нашої команди та створення нових декорацій ми добилися розвитоку в сфері весільного декору в нашому місті та області.

Реалізували фотозони та президії наречених, які ще до нас ніхто не робив нашому регіоні. Цей весільний сезон був рішаючий для нас як для студії декору та флористики.

День нагородження

Ми знали що наш розвиток в сфері весільного декору значно виріс, проте не очікували що нас запросять бути спікерами, щоб поділитися своїм досвідом та натхненням.

Це був перший публічний виступ і нерви брали верх, адже поряд стояв сам Григорій Решетник та оголошував про наш виступ. Все закінчилося представленням нашого нового логотипу та назви. Наша назва до кінця листопада 2018 року була Стріла Амура, після виступу стала Mary Event Decor.

Так ми вийшли на новий рівень оформлення весіль та отримали свою нагорорду. Вечір був цікавий проведений в колі однодумців та творчих особистостей, де ми мали час для обговорення нових тенденцій та час для фотосесї.

Наш підхід до оформлення весіль та професіоналізм оцінили декораторі з цілої України, тому радимо і вам не зволікати та зустрітися з нами. Ми зможемо обговорити ваш декор та флористику яка зможе здивувати вас та ваших гостей. Ящо вам потрібне не стандартне рішення та креативний декор, тоді ми разом створимо неймовірний проєкт.

https://www.instagram.com/p/BrFbSGRlp_I

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *