Семінар-виставка для наречених Wedding Open Day

Семінар-виставка для наречених це унікальна можливість провести час з однодумцями та отримати знання від досвідчених весільних підрядників. Ми як організатори Wedding Open Day взяли на себе відповідальність зібрати наречених в одному місці та в один час. Таким чином показати їм що організація весілля та його проведення може бути легким, якщо довірити справу професіоналам.

Кожна пара наречених окрім знань отримала задоволення від шоу-програми, показу весільних суконь від Дому весільного вбрання Анна, частування м’яса та вина та сертифікати і знижки від весільних підрядників, які виступала на заході.

Участь взяло більше 100 наречених, які змогли на виставці оцінити професіоналізм підрядника та замовити його. Підрядники в свою чергу ділилися лайфхаками та застерігали наречених де можуть бути підводні камені, на що варто звернути увагу. Не кожного дня можна зустріти свіх весільних підрядників в одному місці та задати запитання, яке хвилює наречених.

Семінар-виставка для наречених Wedding Open Day створена для налагодження контакту підрядників та наречених, захід спрямований щоб вирішити будь яку їхню проблему.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *