Wedding Open Day 2020

Wedding Open Day 2020 семінар виставка для наречених
Лесик Турко та організатор Mary Event Decor

Wedding Open Day 2020 семінар-виставка для наречених, яку ми організували, щоб зібрати найкращих весільних підрядників, щоб поділитися досвідом та порадами для організації вашого свята.

Команда Mary Event Decor
Команда Mary Event Decor

1 березня 2020р. в ресторан Золота Гора м.Трускавець відбулася семінар-виставка для наречених 💍💍💍, де зустрічали з welcome drink 🥂 під музику саксофону🎷.
Це була унікальна можливість зустріти в одному місці та в один час усіх весільних підрядників, тим більше, побачити в живу сучасні фотозони та флористику, спробувати кондитерські вироби🧁 та закуски🍢, побачити оформлення фуршетних столів🍒. Оцінити нові ідеї для весільних столів -такі як суші 🍱та кальян🌬.
Шоу програма, танцювальні номери💃, бармен шоу🍹, музичний супровід 🎶, аніматори та багато іншого на одному заході.
Показ весільних суконь та костюмів створення весільних образів на моделях, щоб створити казкових молодят👰
Зі спікерами 🎤розказували як організувати весілля та які запитання до весільних підрядників ви повинні розглянути для організації свого незабутнього свята!
Виступ запрошеного гостя Лесика Турка створило незабутню атмосферу!

Wedding Open Day 2020 це унікальна подія.

В Львівській області ще не проводився такий масивний та грандіозний захід для наречний та спрамований для оранізації весілля.

В 2019 році ми організовували WOD вперше на наших теренах та зібрали більше 50 пар наречених. Захід відбувся 16 березня 2019 року, про нього багато говорили та залишили хороші відгуки, тому в 2020 році були заповнені всі виставкові місця та захід відвідали більше 100 пар. Програма була насичена, проте був час, щоб пофотографуватися на чудових локаціяї та скуштувати смаколики на виставкових площадках. Родзвинкою свята був виступ запрошеної зірки Лесика Турка. В кінці заходу відбулося частування страви від шеф кухаря ресторану Золотої Гори та смакуванням вина.

Знаємо що поради, які наречені отримали від весільних підрядників, були цінними і багато з яких були реалізовані. Багато пар знайшли своїх підрядників саме на нашому заході, що дало їм пряму можливість поспілкуватися з ними та уточнити всі деталі для підготовки до весілля.

виставкова зона
Виставкова зона
виставкова зона
Виставкова зона
виставкова зона
Виставкова зона
виставкова зона
Виставкова зона
виставкова зона
Виставкова зона
лесик турко
Лесик Турко
показ весільних плать
Показ весільних плать
фотозона на вистаці
Фотозона від Mary Event Decor
Семінар для наречених
Семінар для наречених


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *